Streetview Zandspeur 83 Nieuwleusen

Zandspeur 83, 7711 HG Nieuwleusen

217 m² Bouwjaar 2014 Label A+++

Zandspeur 83 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 1631 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
217 m²
Perceeloppervlakte
1631 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zandspeur 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandspeur 83

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
94.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.8%
CO₂-emissie
9.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

620 Inwoners
220 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
216 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen De Meele
89% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Locatie van Zandspeur 83

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Zandspeur 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandspeur 83?

De prijsindicatie voor Zandspeur 83 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen De Meele is €471.000. Dat komt neer op circa €2.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandspeur 83 zich tot de wijk Verspreide huizen De Meele?

Zandspeur 83 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Verspreide huizen De Meele. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandspeur 83?

Zandspeur 83 is een woonhuis in Verspreide huizen De Meele, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zandspeur 83 vergeleken met de buurt?

Zandspeur 83 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1631 m². In Verspreide huizen De Meele ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandspeur 83 en wat betekent dat?

Zandspeur 83 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-05-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen De Meele?

De wijk Verspreide huizen De Meele in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen De Meele?

Vanuit Zandspeur 83 in Verspreide huizen De Meele bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen De Meele?