Herenhuis, vrijstaande woning Den Hulst 122 Nieuwleusen

Den Hulst 122, 7711 GS Nieuwleusen

190 m² Bouwjaar 1940 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Den Hulst 122 is een herenhuis, vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 4800 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
4800 m²
Inhoud
749 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Den Hulst 122

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Den Hulst 122

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
267.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gaskachels en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

2025 Inwoners
940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
981 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Noord
64% Koopwoningen
1.507 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Den Hulst 122

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Den Hulst 122

Wat is de geschatte woningwaarde van Den Hulst 122?

De prijsindicatie voor Den Hulst 122 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €1.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Den Hulst 122 zich tot de wijk Nieuwleusen Noord?

Den Hulst 122 is een herenhuis, vrijstaande woning van 190 m² in de wijk Nieuwleusen Noord. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Den Hulst 122?

Den Hulst 122 is een herenhuis, vrijstaande woning in Nieuwleusen Noord, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Den Hulst 122 vergeleken met de buurt?

Den Hulst 122 heeft 190 m² woonoppervlakte en 749 m³ inhoud. Het perceel is 4800 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nieuwleusen Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Den Hulst 122 en wat betekent dat?

Den Hulst 122 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-11-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Den Hulst 122?

Den Hulst 122 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Noord?

De wijk Nieuwleusen Noord in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Noord?