Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 910 m²
- Inhoud
- 620 m³
- Kamers
- 8
Rollecate 20 A is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 910 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rollecate 20 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
11.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
14.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
16.1 kmDe prijsindicatie voor Rollecate 20 A ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €2.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRollecate 20 A is een woonhuis van 157 m² in de wijk Nieuwleusen Noord. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.507 inwoners per km².
Rollecate 20 A is een woonhuis in Nieuwleusen Noord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rollecate 20 A heeft 157 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 910 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nieuwleusen Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rollecate 20 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Rollecate 20 A heeft 8 kamers.
De wijk Nieuwleusen Noord in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Rollecate 20 A in Nieuwleusen Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rollecate 20 A: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.1 km.