Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 351 m²
- Perceeloppervlakte
- 825 m²
Meeleweg 78 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 351 m² en een perceel van 825 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meeleweg 78
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
4.1 kmTreinstation
10.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
13.2 kmRestaurant
2.5 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
14.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen De Meele is €471.000. Dat komt neer op circa €1.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeeleweg 78 is een woonhuis van 351 m² in de wijk Verspreide huizen De Meele. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².
Meeleweg 78 is een woonhuis in Verspreide huizen De Meele, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Meeleweg 78 heeft 351 m² woonoppervlakte. Het perceel is 825 m². In Verspreide huizen De Meele ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meeleweg 78 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.3 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen De Meele in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Meeleweg 78 in Verspreide huizen De Meele bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meeleweg 78: ziekenhuis op 13.2 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.5 km.