Vrijstaande woning Meeleweg 124 Nieuwleusen

Meeleweg 124, 7711 EP Nieuwleusen

205 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 1 slaapkamers Label D

Meeleweg 124 is een vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 6119 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
6119 m²
Inhoud
709 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
outside_built_up_area, rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Meeleweg 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeleweg 124

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

620 Inwoners
220 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
216 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen De Meele
89% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeleweg 124

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Meeleweg 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeleweg 124?

De prijsindicatie voor Meeleweg 124 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen De Meele is €471.000. Dat komt neer op circa €2.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeleweg 124 zich tot de wijk Verspreide huizen De Meele?

Meeleweg 124 is een vrijstaande woning van 205 m² in de wijk Verspreide huizen De Meele. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeleweg 124?

Meeleweg 124 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen De Meele, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meeleweg 124 vergeleken met de buurt?

Meeleweg 124 heeft 205 m² woonoppervlakte en 709 m³ inhoud. Het perceel is 6119 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Verspreide huizen De Meele ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeleweg 124 en wat betekent dat?

Meeleweg 124 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Meeleweg 124?

Meeleweg 124 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen De Meele?

De wijk Verspreide huizen De Meele in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen De Meele?

Vanuit Meeleweg 124 in Verspreide huizen De Meele bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.