Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 2905 m²
- Inhoud
- 480 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
Meeleweg 91 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 2905 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meeleweg 91
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
4.1 kmTreinstation
10.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
13.2 kmRestaurant
2.5 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
14.7 kmDe prijsindicatie voor Meeleweg 91 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen De Meele is €471.000. Dat komt neer op circa €3.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeeleweg 91 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Verspreide huizen De Meele. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².
Meeleweg 91 is een woonhuis in Verspreide huizen De Meele, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meeleweg 91 heeft 143 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 2905 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Verspreide huizen De Meele ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meeleweg 91 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Meeleweg 91 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen De Meele in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Meeleweg 91 in Verspreide huizen De Meele bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meeleweg 91: ziekenhuis op 13.2 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.5 km.