Vrijstaande woning Westerveen 41 A Nieuwleusen

Westerveen 41 A, 7711 DB Nieuwleusen

161 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Westerveen 41 A is een vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 1227 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
1227 m²
Inhoud
852 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westerveen 41 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerveen 41 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16.4 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

775 Inwoners
400 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
411 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Zuid
62% Koopwoningen
642 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westerveen 41 A

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Westerveen 41 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerveen 41 A?

De prijsindicatie voor Westerveen 41 A ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Zuid is €369.000. Dat komt neer op circa €2.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerveen 41 A zich tot de wijk Nieuwleusen Zuid?

Westerveen 41 A is een vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Nieuwleusen Zuid. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerveen 41 A?

Westerveen 41 A is een vrijstaande woning in Nieuwleusen Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westerveen 41 A vergeleken met de buurt?

Westerveen 41 A heeft 161 m² woonoppervlakte en 852 m³ inhoud. Het perceel is 1227 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nieuwleusen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerveen 41 A en wat betekent dat?

Westerveen 41 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Westerveen 41 A?

Westerveen 41 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Zuid?

De wijk Nieuwleusen Zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Zuid?

Vanuit Westerveen 41 A in Nieuwleusen Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.