Vrijstaande woning Schuurmanslaantje 6 Nieuwleusen

Schuurmanslaantje 6, 7711 CG Nieuwleusen

94 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Schuurmanslaantje 6 is een vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 789 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
789 m²
Inhoud
383 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schuurmanslaantje 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuurmanslaantje 6

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
276.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
384.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16.4 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

775 Inwoners
400 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
411 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Zuid
62% Koopwoningen
642 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schuurmanslaantje 6

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Schuurmanslaantje 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuurmanslaantje 6?

De prijsindicatie voor Schuurmanslaantje 6 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Zuid is €369.000. Dat komt neer op circa €3.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuurmanslaantje 6 zich tot de wijk Nieuwleusen Zuid?

Schuurmanslaantje 6 is een vrijstaande woning van 94 m² in de wijk Nieuwleusen Zuid. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuurmanslaantje 6?

Schuurmanslaantje 6 is een vrijstaande woning in Nieuwleusen Zuid, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schuurmanslaantje 6 vergeleken met de buurt?

Schuurmanslaantje 6 heeft 94 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Het perceel is 789 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Nieuwleusen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuurmanslaantje 6 en wat betekent dat?

Schuurmanslaantje 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-07-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schuurmanslaantje 6?

Schuurmanslaantje 6 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Zuid?

De wijk Nieuwleusen Zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Zuid?