Streetview Nieuweweg 2 Nieuwleusen

Nieuweweg 2, 7711 CA Nieuwleusen

292 m² Bouwjaar 1900 Label C

Nieuweweg 2 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en een perceel van 3236 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
3236 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuweweg 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

17.9 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

255 Inwoners
90 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oosteinde
89% Koopwoningen
81 Inwoners per km²

Locatie van Nieuweweg 2

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Nieuweweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg 2?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oosteinde is €520.000. Dat komt neer op circa €1.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg 2 zich tot de wijk Verspreide huizen Oosteinde?

Nieuweweg 2 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Verspreide huizen Oosteinde. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 81 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg 2?

Nieuweweg 2 is een woonhuis in Verspreide huizen Oosteinde, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuweweg 2 vergeleken met de buurt?

Nieuweweg 2 heeft 292 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3236 m². In Verspreide huizen Oosteinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuweweg 2 en wat betekent dat?

Nieuweweg 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oosteinde?

De wijk Verspreide huizen Oosteinde in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oosteinde?

Vanuit Nieuweweg 2 in Verspreide huizen Oosteinde bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.