Woonboerderij, vrijstaande woning Oosterveen 63 Nieuwleusen

Oosterveen 63, 7711 BP Nieuwleusen

163 m² Bouwjaar 1890 7 kamers 3 slaapkamers Label G

Oosterveen 63 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 6453 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
6453 m²
Inhoud
1662 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€900.000 tot €1.000.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met asbest
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oosterveen 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterveen 63

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
253.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
463.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
108.63 kg/m²

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

17.9 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

255 Inwoners
90 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oosteinde
89% Koopwoningen
81 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterveen 63

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Oosterveen 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterveen 63?

De prijsindicatie voor Oosterveen 63 ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oosteinde is €520.000. Dat komt neer op circa €3.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterveen 63 zich tot de wijk Verspreide huizen Oosteinde?

Oosterveen 63 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 163 m² in de wijk Verspreide huizen Oosteinde. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 81 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterveen 63?

Oosterveen 63 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Verspreide huizen Oosteinde, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosterveen 63 vergeleken met de buurt?

Oosterveen 63 heeft 163 m² woonoppervlakte en 1662 m³ inhoud. Het perceel is 6453 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspreide huizen Oosteinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterveen 63 en wat betekent dat?

Oosterveen 63 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-11-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 108.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterveen 63?

Oosterveen 63 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oosteinde?

De wijk Verspreide huizen Oosteinde in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.