Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1882
- Woonoppervlakte
- 279 m²
Nieuwkuijksestraat 90 is een appartement in Nieuwkuijk, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwkuijksestraat 90
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
9.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwkuijk is €455.000. Dat komt neer op circa €1.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwkuijksestraat 90 is een appartement van 279 m² in de wijk Nieuwkuijk. De buurt telt 888 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 643 inwoners per km².
Nieuwkuijksestraat 90 is een appartement in Nieuwkuijk, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwkuijksestraat 90 heeft 279 m² woonoppervlakte. In Nieuwkuijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwkuijk in Nieuwkuijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Nieuwkuijksestraat 90 in Nieuwkuijk bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwkuijksestraat 90: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Nieuwkuijk: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Nieuwkuijksestraat 90 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuwkuijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1882, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.