Streetview Nieuwkuijksestraat 75 A Nieuwkuijk

Nieuwkuijksestraat 75 A, 5253 AD Nieuwkuijk

209 m² Bouwjaar 1969 Label E

Nieuwkuijksestraat 75 A is een appartement in Nieuwkuijk, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
209 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nieuwkuijksestraat 75 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwkuijksestraat 75 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Nieuwkuijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Nieuwkuijk

2155 Inwoners
925 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
888 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Nieuwkuijk
78% Koopwoningen
643 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwkuijksestraat 75 A

Vergelijkbare woningen in Nieuwkuijk

Veelgestelde vragen over Nieuwkuijksestraat 75 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwkuijksestraat 75 A?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwkuijk is €455.000. Dat komt neer op circa €2.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwkuijksestraat 75 A zich tot de wijk Nieuwkuijk?

Nieuwkuijksestraat 75 A is een appartement van 209 m² in de wijk Nieuwkuijk. De buurt telt 888 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwkuijksestraat 75 A?

Nieuwkuijksestraat 75 A is een appartement in Nieuwkuijk, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwkuijksestraat 75 A vergeleken met de buurt?

Nieuwkuijksestraat 75 A heeft 209 m² woonoppervlakte. In Nieuwkuijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwkuijksestraat 75 A en wat betekent dat?

Nieuwkuijksestraat 75 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwkuijk?

De wijk Nieuwkuijk in Nieuwkuijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwkuijk?

Vanuit Nieuwkuijksestraat 75 A in Nieuwkuijk bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwkuijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwkuijksestraat 75 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.