Eengezinswoning, hoekwoning Meidoornlaan 26 Nieuwkoop

Meidoornlaan 26, 2421 BK Nieuwkoop

140 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Meidoornlaan 26 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuwkoop, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 293 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Meidoornlaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meidoornlaan 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
211.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.4%
CO₂-emissie
42.38 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwkoop

1760 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
765 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Nieuwkoop
65% Koopwoningen
5.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meidoornlaan 26

Vergelijkbare woningen in Nieuwkoop

Veelgestelde vragen over Meidoornlaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Meidoornlaan 26?

De prijsindicatie voor Meidoornlaan 26 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwkoop is €348.000. Dat komt neer op circa €2.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meidoornlaan 26 zich tot de wijk Nieuwkoop?

Meidoornlaan 26 is een eengezinswoning, hoekwoning van 140 m² in de wijk Nieuwkoop. De buurt telt 765 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meidoornlaan 26?

Meidoornlaan 26 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuwkoop, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meidoornlaan 26 vergeleken met de buurt?

Meidoornlaan 26 heeft 140 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nieuwkoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meidoornlaan 26 en wat betekent dat?

Meidoornlaan 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meidoornlaan 26?

Meidoornlaan 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 102 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwkoop?

De wijk Nieuwkoop in Nieuwkoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwkoop?

Vanuit Meidoornlaan 26 in Nieuwkoop bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.