Bovenwoning Meidoornlaan 11 Nieuwkoop

Meidoornlaan 11, 2421 BJ Nieuwkoop

61 m² Bouwjaar 2007 1 kamers 1 slaapkamers Label A

Meidoornlaan 11 is een bovenwoning in Nieuwkoop, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
223 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meidoornlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meidoornlaan 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwkoop

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Nieuwkoop

1760 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
765 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Nieuwkoop
65% Koopwoningen
5.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meidoornlaan 11

Vergelijkbare woningen in Nieuwkoop

Veelgestelde vragen over Meidoornlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Meidoornlaan 11?

De prijsindicatie voor Meidoornlaan 11 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwkoop is €348.000. Dat komt neer op circa €5.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meidoornlaan 11 zich tot de wijk Nieuwkoop?

Meidoornlaan 11 is een bovenwoning van 61 m² in de wijk Nieuwkoop. De buurt telt 765 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meidoornlaan 11?

Meidoornlaan 11 is een bovenwoning in Nieuwkoop, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meidoornlaan 11 vergeleken met de buurt?

Meidoornlaan 11 heeft 61 m² woonoppervlakte en 223 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 61 m² per kamer. In Nieuwkoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meidoornlaan 11 en wat betekent dat?

Meidoornlaan 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meidoornlaan 11?

Meidoornlaan 11 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwkoop?

De wijk Nieuwkoop in Nieuwkoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwkoop?

Vanuit Meidoornlaan 11 in Nieuwkoop bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.