Vrijstaande woning Noorder Hoofddiep 12 Nieuweroord

Noorder Hoofddiep 12, 7912 TP Nieuweroord

364 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Noorder Hoofddiep 12 is een vrijstaande woning in Nieuweroord, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m², een perceel van 5160 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
364 m²
Perceeloppervlakte
5160 m²
Inhoud
1449 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noorder Hoofddiep 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorder Hoofddiep 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuweroord

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Nieuweroord

470 Inwoners
155 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
165 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuweroord
81% Koopwoningen
70 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorder Hoofddiep 12

Vergelijkbare woningen in Nieuweroord

Veelgestelde vragen over Noorder Hoofddiep 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorder Hoofddiep 12?

De prijsindicatie voor Noorder Hoofddiep 12 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuweroord is €419.000. Dat komt neer op circa €1.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorder Hoofddiep 12 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuweroord?

Noorder Hoofddiep 12 is een vrijstaande woning van 364 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuweroord. De buurt telt 165 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 70 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorder Hoofddiep 12?

Noorder Hoofddiep 12 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Nieuweroord, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noorder Hoofddiep 12 vergeleken met de buurt?

Noorder Hoofddiep 12 heeft 364 m² woonoppervlakte en 1449 m³ inhoud. Het perceel is 5160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 61 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuweroord ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorder Hoofddiep 12 en wat betekent dat?

Noorder Hoofddiep 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorder Hoofddiep 12?

Noorder Hoofddiep 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuweroord?

De wijk Verspreide huizen Nieuweroord in Nieuweroord (Drenthe) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuweroord?