Streetview Hoogeveensche Vaart 49 Nieuweroord

Hoogeveensche Vaart 49, 7912 TD Nieuweroord

280 m² Bouwjaar 2001 9 kamers 4 slaapkamers Label B

Hoogeveensche Vaart 49 is een woonhuis in Nieuweroord, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
280 m²
Inhoud
990 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoogeveensche Vaart 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogeveensche Vaart 49

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Nieuweroord

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Nieuweroord

505 Inwoners
195 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
198 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Nieuweroord kern
84% Koopwoningen
797 Inwoners per km²

Locatie van Hoogeveensche Vaart 49

Vergelijkbare woningen in Nieuweroord

Veelgestelde vragen over Hoogeveensche Vaart 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogeveensche Vaart 49?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuweroord kern is €301.000. Dat komt neer op circa €1.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogeveensche Vaart 49 zich tot de wijk Nieuweroord kern?

Hoogeveensche Vaart 49 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Nieuweroord kern. De buurt telt 198 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 797 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogeveensche Vaart 49?

Hoogeveensche Vaart 49 is een woonhuis in Nieuweroord kern, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoogeveensche Vaart 49 vergeleken met de buurt?

Hoogeveensche Vaart 49 heeft 280 m² woonoppervlakte en 990 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuweroord kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogeveensche Vaart 49 en wat betekent dat?

Hoogeveensche Vaart 49 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Hoogeveensche Vaart 49?

Hoogeveensche Vaart 49 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuweroord kern?

De wijk Nieuweroord kern in Nieuweroord (Drenthe) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuweroord kern?

Vanuit Hoogeveensche Vaart 49 in Nieuweroord kern bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 2.5 km.