Streetview Oudepolderdijk 8 Nieuwerkerk

Oudepolderdijk 8, 4306 PL Nieuwerkerk

220 m² Bouwjaar 1850 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Oudepolderdijk 8 is een woonhuis in Nieuwerkerk, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 10000 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
10000 m²
Inhoud
880 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oudepolderdijk 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudepolderdijk 8

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

25.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk

350 Inwoners
120 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuwerkerk
85% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Locatie van Oudepolderdijk 8

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk

Veelgestelde vragen over Oudepolderdijk 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudepolderdijk 8?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuwerkerk is €436.000. Dat komt neer op circa €1.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudepolderdijk 8 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuwerkerk?

Oudepolderdijk 8 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuwerkerk. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudepolderdijk 8?

Oudepolderdijk 8 is een woonhuis in Verspreide huizen Nieuwerkerk, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudepolderdijk 8 vergeleken met de buurt?

Oudepolderdijk 8 heeft 220 m² woonoppervlakte en 880 m³ inhoud. Het perceel is 10000 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuwerkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudepolderdijk 8 en wat betekent dat?

Oudepolderdijk 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudepolderdijk 8?

Oudepolderdijk 8 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuwerkerk?

De wijk Verspreide huizen Nieuwerkerk in Nieuwerkerk (Zeeland) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Nieuwerkerk?