Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
Elzenstraat 18 is een woonhuis in Nieuwerkerk, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 190 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Elzenstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
25.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
7.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
4 kmBibliotheek
7.3 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Elzenstraat 18 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerkerk is €292.000. Dat komt neer op circa €2.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenElzenstraat 18 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Nieuwerkerk. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.309 inwoners per km².
Elzenstraat 18 is een woonhuis in Nieuwerkerk, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Elzenstraat 18 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 190 m². In Nieuwerkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwerkerk in Nieuwerkerk (Zeeland) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Elzenstraat 18 in Nieuwerkerk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 25.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Elzenstraat 18: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 7.7 km.
Recreatie nabij Nieuwerkerk: restaurant (0.4 km), cafe (4 km).
De prijsindicatie ligt rond €210.000 tot €260.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuwerkerk is €292.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.