Woningdetails
- Type
- Villa, vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Inhoud
- 486 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
- Badkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2015 tot 2019
's-Gravenweg 107 is een villa, vrijstaande woning in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
10.3 kmVrijstaande (unieke) woning met 5 slaapkamer, 2 badkamers, eigen oprit met afgesloten elektrische poort en dubbele garage aan de statige en…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor 's-Gravenweg 107 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €4.406 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravenweg 107 is een villa, vrijstaande woning van 187 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².
's-Gravenweg 107 is een villa, vrijstaande woning in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
's-Gravenweg 107 heeft 187 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Gravenweg 107 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.42 kg/jaar.
's-Gravenweg 107 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit 's-Gravenweg 107 in Verspreide bebouwing Essepolder bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.