Streetview Groenendijk 241 Nieuwerkerk aan den IJssel

Groenendijk 241, 2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel

313 m² Bouwjaar 2008 Label A

Groenendijk 241 is een woonhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 313 m² en een perceel van 1470 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
313 m²
Perceeloppervlakte
1470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groenendijk 241

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenendijk 241

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Nieuwerkerk aan den IJssel

980 Inwoners
380 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
384 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Verspreide bebouwing Essepolder
80% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Locatie van Groenendijk 241

Vergelijkbare woningen in Nieuwerkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Groenendijk 241

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenendijk 241?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide bebouwing Essepolder is €824.000. Dat komt neer op circa €2.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenendijk 241 zich tot de wijk Verspreide bebouwing Essepolder?

Groenendijk 241 is een woonhuis van 313 m² in de wijk Verspreide bebouwing Essepolder. De buurt telt 384 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenendijk 241?

Groenendijk 241 is een woonhuis in Verspreide bebouwing Essepolder, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groenendijk 241 vergeleken met de buurt?

Groenendijk 241 heeft 313 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1470 m². In Verspreide bebouwing Essepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenendijk 241 en wat betekent dat?

Groenendijk 241 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide bebouwing Essepolder?

De wijk Verspreide bebouwing Essepolder in Nieuwerkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide bebouwing Essepolder?

Vanuit Groenendijk 241 in Verspreide bebouwing Essepolder bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.