Streetview Graaf Lodewijkstraat 61 Nieuwerbrug aan den Rijn

Graaf Lodewijkstraat 61, 2415 AP Nieuwerbrug aan den Rijn

193 m² Bouwjaar 1972 Label D

Graaf Lodewijkstraat 61 is een woonhuis in Nieuwerbrug aan den Rijn, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 437 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
437 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Graaf Lodewijkstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Lodewijkstraat 61

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwerbrug aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Nieuwerbrug aan den Rijn

1470 Inwoners
605 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
623 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
79% Koopwoningen
2.291 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Lodewijkstraat 61

Vergelijkbare woningen in Nieuwerbrug aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Graaf Lodewijkstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Lodewijkstraat 61?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern is €441.000. Dat komt neer op circa €2.285 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Lodewijkstraat 61 zich tot de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn Kern?

Graaf Lodewijkstraat 61 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Nieuwerbrug aan den Rijn Kern. De buurt telt 623 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Lodewijkstraat 61?

Graaf Lodewijkstraat 61 is een woonhuis in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Graaf Lodewijkstraat 61 vergeleken met de buurt?

Graaf Lodewijkstraat 61 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 437 m². In Nieuwerbrug aan den Rijn Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Lodewijkstraat 61 en wat betekent dat?

Graaf Lodewijkstraat 61 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern?

De wijk Nieuwerbrug aan den Rijn Kern in Nieuwerbrug aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwerbrug aan den Rijn Kern?

Vanuit Graaf Lodewijkstraat 61 in Nieuwerbrug aan den Rijn Kern bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.