Streetview Schoterlandseweg 83 Nieuwehorne

Schoterlandseweg 83, 8414 LP Nieuwehorne

191 m² Bouwjaar 1900 Label A

Schoterlandseweg 83 is een woonhuis in Nieuwehorne, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 1055 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
1055 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schoterlandseweg 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoterlandseweg 83

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwehorne

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

5.1 km
Cultuur

Bibliotheek

8.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Nieuwehorne

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Nieuwehorne
64% Koopwoningen
230 Inwoners per km²

Locatie van Schoterlandseweg 83

Vergelijkbare woningen in Nieuwehorne

Veelgestelde vragen over Schoterlandseweg 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoterlandseweg 83?

De prijsindicatie voor Schoterlandseweg 83 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwehorne is €332.000. Dat komt neer op circa €1.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoterlandseweg 83 zich tot de wijk Nieuwehorne?

Schoterlandseweg 83 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Nieuwehorne. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoterlandseweg 83?

Schoterlandseweg 83 is een woonhuis in Nieuwehorne, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoterlandseweg 83 vergeleken met de buurt?

Schoterlandseweg 83 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1055 m². In Nieuwehorne ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoterlandseweg 83 en wat betekent dat?

Schoterlandseweg 83 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwehorne?

De wijk Nieuwehorne in Nieuwehorne (Friesland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwehorne?

Vanuit Schoterlandseweg 83 in Nieuwehorne bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwehorne?