Penthouse Anna van Rijnkade 129 Nieuwegein

Anna van Rijnkade 129, 3439 RE Nieuwegein

187 m² Bouwjaar 2025 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Anna van Rijnkade 129 is een penthouse in Nieuwegein, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
187 m²
Inhoud
607 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.050.000 tot €1.300.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anna van Rijnkade 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna van Rijnkade 129

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
79.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
4.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
95.7%
CO₂-emissie
0.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1760 Inwoners
1115 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1193 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rijnhuizen
23% Koopwoningen
2.165 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anna van Rijnkade 129

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Anna van Rijnkade 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna van Rijnkade 129?

De prijsindicatie voor Anna van Rijnkade 129 ligt rond €1.050.000 tot €1.300.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnhuizen is €278.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna van Rijnkade 129 zich tot de wijk Rijnhuizen?

Anna van Rijnkade 129 is een penthouse van 187 m² in de wijk Rijnhuizen. De buurt telt 1.193 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.165 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna van Rijnkade 129?

Anna van Rijnkade 129 is een penthouse in Rijnhuizen, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anna van Rijnkade 129 vergeleken met de buurt?

Anna van Rijnkade 129 heeft 187 m² woonoppervlakte en 607 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Rijnhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna van Rijnkade 129 en wat betekent dat?

Anna van Rijnkade 129 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anna van Rijnkade 129?

Anna van Rijnkade 129 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnhuizen?

De wijk Rijnhuizen in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnhuizen?

Vanuit Anna van Rijnkade 129 in Rijnhuizen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.6 km.