Portiekflat (appartement) Wattbaan 50 36 Nieuwegein

Wattbaan 50 36, 3439 ML Nieuwegein

57 m² Bouwjaar 2020 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Wattbaan 50 36 is een portiekflat (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wattbaan 50 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wattbaan 50 36

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.4%
CO₂-emissie
15.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1760 Inwoners
1115 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1193 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rijnhuizen
23% Koopwoningen
2.165 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wattbaan 50 36

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Wattbaan 50 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Wattbaan 50 36?

De prijsindicatie voor Wattbaan 50 36 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnhuizen is €278.000. Dat komt neer op circa €4.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wattbaan 50 36 zich tot de wijk Rijnhuizen?

Wattbaan 50 36 is een portiekflat (appartement) van 57 m² in de wijk Rijnhuizen. De buurt telt 1.193 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.165 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wattbaan 50 36?

Wattbaan 50 36 is een portiekflat (appartement) in Rijnhuizen, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wattbaan 50 36 vergeleken met de buurt?

Wattbaan 50 36 heeft 57 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijnhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wattbaan 50 36 en wat betekent dat?

Wattbaan 50 36 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wattbaan 50 36?

Wattbaan 50 36 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijnhuizen?

De wijk Rijnhuizen in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnhuizen?

Vanuit Wattbaan 50 36 in Rijnhuizen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.6 km.