Streetview Galecopperdijk 16 Nieuwegein

Galecopperdijk 16, 3438 PG Nieuwegein

180 m² Bouwjaar 1974

Galecopperdijk 16 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 4880 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
4880 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Galecopperdijk 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2380 Inwoners
1100 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1090 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hoven-Oost
70% Koopwoningen
6.555 Inwoners per km²

Locatie van Galecopperdijk 16

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Galecopperdijk 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Galecopperdijk 16?

De gemiddelde woningwaarde in Hoven-Oost is €416.000. Dat komt neer op circa €2.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Galecopperdijk 16 zich tot de wijk Hoven-Oost?

Galecopperdijk 16 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Hoven-Oost. De buurt telt 1.090 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.555 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Galecopperdijk 16?

Galecopperdijk 16 is een woonhuis in Hoven-Oost, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Galecopperdijk 16 vergeleken met de buurt?

Galecopperdijk 16 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4880 m². In Hoven-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hoven-Oost?

De wijk Hoven-Oost in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoven-Oost?

Vanuit Galecopperdijk 16 in Hoven-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoven-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Galecopperdijk 16: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hoven-Oost?

Recreatie nabij Hoven-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (2.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Galecopperdijk 16?

Een woningrapport voor Galecopperdijk 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoven-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.