Hoekwoning Vlierhoeve 63 Nieuwegein

Vlierhoeve 63, 3438 MV Nieuwegein

152 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Vlierhoeve 63 is een hoekwoning in Nieuwegein, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 263 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vlierhoeve 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlierhoeve 63

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
76.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.3%
CO₂-emissie
4.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1765 Inwoners
790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Blokhoeve
78% Koopwoningen
3.341 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlierhoeve 63

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Vlierhoeve 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlierhoeve 63?

De prijsindicatie voor Vlierhoeve 63 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhoeve is €441.000. Dat komt neer op circa €2.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlierhoeve 63 zich tot de wijk Blokhoeve?

Vlierhoeve 63 is een hoekwoning van 152 m² in de wijk Blokhoeve. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.341 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlierhoeve 63?

Vlierhoeve 63 is een hoekwoning in Blokhoeve, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vlierhoeve 63 vergeleken met de buurt?

Vlierhoeve 63 heeft 152 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Blokhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlierhoeve 63 en wat betekent dat?

Vlierhoeve 63 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlierhoeve 63?

Vlierhoeve 63 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Blokhoeve?

De wijk Blokhoeve in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhoeve?

Vanuit Vlierhoeve 63 in Blokhoeve bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.