Villa, vrijstaande woning Bongerdhoeve 22 Nieuwegein

Bongerdhoeve 22, 3438 MC Nieuwegein

247 m² Bouwjaar 2015 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Bongerdhoeve 22 is een villa, vrijstaande woning in Nieuwegein, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 501 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
501 m²
Inhoud
917 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.235.000 tot €1.485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bongerdhoeve 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bongerdhoeve 22

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
91.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.3%
CO₂-emissie
9.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1765 Inwoners
790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Blokhoeve
78% Koopwoningen
3.341 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bongerdhoeve 22

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Bongerdhoeve 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Bongerdhoeve 22?

De prijsindicatie voor Bongerdhoeve 22 ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhoeve is €441.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bongerdhoeve 22 zich tot de wijk Blokhoeve?

Bongerdhoeve 22 is een villa, vrijstaande woning van 247 m² in de wijk Blokhoeve. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.341 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bongerdhoeve 22?

Bongerdhoeve 22 is een villa, vrijstaande woning in Blokhoeve, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bongerdhoeve 22 vergeleken met de buurt?

Bongerdhoeve 22 heeft 247 m² woonoppervlakte en 917 m³ inhoud. Het perceel is 501 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Blokhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bongerdhoeve 22 en wat betekent dat?

Bongerdhoeve 22 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bongerdhoeve 22?

Bongerdhoeve 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Blokhoeve?

De wijk Blokhoeve in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhoeve?

Vanuit Bongerdhoeve 22 in Blokhoeve bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.