Streetview Boshoeve 11 Nieuwegein

Boshoeve 11, 3438 LT Nieuwegein

170 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Boshoeve 11 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 189 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
189 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Boshoeve 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boshoeve 11

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1765 Inwoners
790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Blokhoeve
78% Koopwoningen
3.341 Inwoners per km²

Locatie van Boshoeve 11

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Boshoeve 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Boshoeve 11?

De prijsindicatie voor Boshoeve 11 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhoeve is €441.000. Dat komt neer op circa €2.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boshoeve 11 zich tot de wijk Blokhoeve?

Boshoeve 11 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Blokhoeve. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.341 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boshoeve 11?

Boshoeve 11 is een woonhuis in Blokhoeve, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boshoeve 11 vergeleken met de buurt?

Boshoeve 11 heeft 170 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 189 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Blokhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boshoeve 11 en wat betekent dat?

Boshoeve 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Boshoeve 11?

Boshoeve 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blokhoeve?

De wijk Blokhoeve in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhoeve?

Vanuit Boshoeve 11 in Blokhoeve bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blokhoeve?