Eengezinswoning, tussenwoning Polderhoeve 36 Nieuwegein

Polderhoeve 36, 3438 LS Nieuwegein

130 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Polderhoeve 36 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwegein, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 99 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
99 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Polderhoeve 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Polderhoeve 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
82.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
54.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.6%
CO₂-emissie
11.55 kg/m²

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1765 Inwoners
790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Blokhoeve
78% Koopwoningen
3.341 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Polderhoeve 36

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Polderhoeve 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Polderhoeve 36?

De prijsindicatie voor Polderhoeve 36 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhoeve is €441.000. Dat komt neer op circa €3.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Polderhoeve 36 zich tot de wijk Blokhoeve?

Polderhoeve 36 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Blokhoeve. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.341 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Polderhoeve 36?

Polderhoeve 36 is een eengezinswoning, tussenwoning in Blokhoeve, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Polderhoeve 36 vergeleken met de buurt?

Polderhoeve 36 heeft 130 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Blokhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Polderhoeve 36 en wat betekent dat?

Polderhoeve 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Polderhoeve 36?

Polderhoeve 36 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 32 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Blokhoeve?

De wijk Blokhoeve in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhoeve?

Vanuit Polderhoeve 36 in Blokhoeve bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.