Eengezinswoning, tussenwoning Heidehoeve 61 Nieuwegein

Heidehoeve 61, 3438 LN Nieuwegein

140 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Heidehoeve 61 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuwegein, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heidehoeve 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heidehoeve 61

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1765 Inwoners
790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Blokhoeve
78% Koopwoningen
3.341 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heidehoeve 61

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Heidehoeve 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Heidehoeve 61?

De prijsindicatie voor Heidehoeve 61 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhoeve is €441.000. Dat komt neer op circa €3.150 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heidehoeve 61 zich tot de wijk Blokhoeve?

Heidehoeve 61 is een eengezinswoning, tussenwoning van 140 m² in de wijk Blokhoeve. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.341 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heidehoeve 61?

Heidehoeve 61 is een eengezinswoning, tussenwoning in Blokhoeve, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Heidehoeve 61 vergeleken met de buurt?

Heidehoeve 61 heeft 140 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Blokhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heidehoeve 61 en wat betekent dat?

Heidehoeve 61 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heidehoeve 61?

Heidehoeve 61 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Blokhoeve?

De wijk Blokhoeve in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhoeve?

Vanuit Heidehoeve 61 in Blokhoeve bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.