Streetview Rembrandthage 13 Nieuwegein

Rembrandthage 13, 3438 JH Nieuwegein

244 m² Bouwjaar 1994 5 kamers Label A

Rembrandthage 13 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rembrandthage 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandthage 13

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2810 Inwoners
1225 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Hagen
76% Koopwoningen
4.158 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandthage 13

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Rembrandthage 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandthage 13?

De prijsindicatie voor Rembrandthage 13 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Hagen is €426.000. Dat komt neer op circa €1.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandthage 13 zich tot de wijk Hagen?

Rembrandthage 13 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Hagen. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.158 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandthage 13?

Rembrandthage 13 is een woonhuis in Hagen, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rembrandthage 13 vergeleken met de buurt?

Rembrandthage 13 heeft 244 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Hagen ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandthage 13 en wat betekent dat?

Rembrandthage 13 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rembrandthage 13?

Rembrandthage 13 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hagen?

De wijk Hagen in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hagen?

Vanuit Rembrandthage 13 in Hagen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hagen?