Eengezinswoning, hoekwoning Harmonielaan 57 Nieuwegein

Harmonielaan 57, 3438 ED Nieuwegein

111 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Harmonielaan 57 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuwegein, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 268 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Harmonielaan 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harmonielaan 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
126.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

660 Inwoners
270 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
267 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Huis de Geer
66% Koopwoningen
1.039 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harmonielaan 57

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Harmonielaan 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Harmonielaan 57?

De prijsindicatie voor Harmonielaan 57 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Huis de Geer is €424.000. Dat komt neer op circa €3.820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harmonielaan 57 zich tot de wijk Huis de Geer?

Harmonielaan 57 is een eengezinswoning, hoekwoning van 111 m² in de wijk Huis de Geer. De buurt telt 267 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harmonielaan 57?

Harmonielaan 57 is een eengezinswoning, hoekwoning in Huis de Geer, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Harmonielaan 57 vergeleken met de buurt?

Harmonielaan 57 heeft 111 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Huis de Geer ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harmonielaan 57 en wat betekent dat?

Harmonielaan 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harmonielaan 57?

Harmonielaan 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Huis de Geer?

De wijk Huis de Geer in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huis de Geer?

Vanuit Harmonielaan 57 in Huis de Geer bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.