Streetview Buxtehudelaan 23 Nieuwegein

Buxtehudelaan 23, 3438 EA Nieuwegein

196 m² Bouwjaar 2011

Buxtehudelaan 23 is een appartement in Nieuwegein, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
196 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Buxtehudelaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2430 Inwoners
1115 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1120 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Zuilenstein-Zuid
55% Koopwoningen
5.186 Inwoners per km²

Locatie van Buxtehudelaan 23

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Buxtehudelaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Buxtehudelaan 23?

De prijsindicatie voor Buxtehudelaan 23 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuilenstein-Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €1.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buxtehudelaan 23 zich tot de wijk Zuilenstein-Zuid?

Buxtehudelaan 23 is een appartement van 196 m² in de wijk Zuilenstein-Zuid. De buurt telt 1.120 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.186 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buxtehudelaan 23?

Buxtehudelaan 23 is een appartement in Zuilenstein-Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Buxtehudelaan 23 vergeleken met de buurt?

Buxtehudelaan 23 heeft 196 m² woonoppervlakte. In Zuilenstein-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuilenstein-Zuid?

De wijk Zuilenstein-Zuid in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuilenstein-Zuid?

Vanuit Buxtehudelaan 23 in Zuilenstein-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuilenstein-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buxtehudelaan 23: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuilenstein-Zuid?

Recreatie nabij Zuilenstein-Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Buxtehudelaan 23?