Vrijstaande woning Triangel 2 Nieuwegein

Triangel 2, 3438 DD Nieuwegein

160 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Triangel 2 is een vrijstaande woning in Nieuwegein, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 427 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
427 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€830.000 tot €930.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Triangel 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Triangel 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
141.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.1%
CO₂-emissie
23.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2855 Inwoners
1215 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1238 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Zuilenstein-Noord
71% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Triangel 2

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Triangel 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Triangel 2?

De prijsindicatie voor Triangel 2 ligt rond €830.000 tot €930.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuilenstein-Noord is €352.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Triangel 2 zich tot de wijk Zuilenstein-Noord?

Triangel 2 is een vrijstaande woning van 160 m² in de wijk Zuilenstein-Noord. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Triangel 2?

Triangel 2 is een vrijstaande woning in Zuilenstein-Noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Triangel 2 vergeleken met de buurt?

Triangel 2 heeft 160 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 427 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zuilenstein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Triangel 2 en wat betekent dat?

Triangel 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Triangel 2?

Triangel 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zuilenstein-Noord?

De wijk Zuilenstein-Noord in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuilenstein-Noord?

Vanuit Triangel 2 in Zuilenstein-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.