Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 392 m²
Bazuinlaan 67 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 392 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bazuinlaan 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
6.7 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Bazuinlaan 67 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuilenstein-Noord is €352.000. Dat komt neer op circa €1.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBazuinlaan 67 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Zuilenstein-Noord. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².
Bazuinlaan 67 is een woonhuis in Zuilenstein-Noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Bazuinlaan 67 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 392 m². In Zuilenstein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuilenstein-Noord in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Bazuinlaan 67 in Zuilenstein-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bazuinlaan 67: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Zuilenstein-Noord: restaurant (0.9 km), cafe (1.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €395.000 tot €445.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Zuilenstein-Noord is €352.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.