Streetview Utrechtsestraatweg 24 Nieuwegein

Utrechtsestraatweg 24, 3438 AM Nieuwegein

194 m² Bouwjaar 1938

Utrechtsestraatweg 24 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 1120 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
1120 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsestraatweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

660 Inwoners
270 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
267 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Huis de Geer
66% Koopwoningen
1.039 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsestraatweg 24

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Utrechtsestraatweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsestraatweg 24?

De prijsindicatie voor Utrechtsestraatweg 24 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Huis de Geer is €424.000. Dat komt neer op circa €2.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsestraatweg 24 zich tot de wijk Huis de Geer?

Utrechtsestraatweg 24 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Huis de Geer. De buurt telt 267 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsestraatweg 24?

Utrechtsestraatweg 24 is een woonhuis in Huis de Geer, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtsestraatweg 24 vergeleken met de buurt?

Utrechtsestraatweg 24 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1120 m². In Huis de Geer ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Huis de Geer?

De wijk Huis de Geer in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huis de Geer?

Vanuit Utrechtsestraatweg 24 in Huis de Geer bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Huis de Geer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtsestraatweg 24: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Huis de Geer?

Recreatie nabij Huis de Geer: restaurant (1.5 km), cafe (1.4 km).