Streetview Utrechtsestraatweg 15 Nieuwegein

Utrechtsestraatweg 15, 3438 AL Nieuwegein

299 m² Bouwjaar 1930 11 kamers 7 slaapkamers Label G

Utrechtsestraatweg 15 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 299 m², een perceel van 1155 m² en 11 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
299 m²
Perceeloppervlakte
1155 m²
Inhoud
1386 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsestraatweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtsestraatweg 15

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

660 Inwoners
270 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
267 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Huis de Geer
66% Koopwoningen
1.039 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsestraatweg 15

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Utrechtsestraatweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsestraatweg 15?

De gemiddelde woningwaarde in Huis de Geer is €424.000. Dat komt neer op circa €1.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsestraatweg 15 zich tot de wijk Huis de Geer?

Utrechtsestraatweg 15 is een woonhuis van 299 m² in de wijk Huis de Geer. De buurt telt 267 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsestraatweg 15?

Utrechtsestraatweg 15 is een woonhuis in Huis de Geer, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtsestraatweg 15 vergeleken met de buurt?

Utrechtsestraatweg 15 heeft 299 m² woonoppervlakte en 1386 m³ inhoud. Het perceel is 1155 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Huis de Geer ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtsestraatweg 15 en wat betekent dat?

Utrechtsestraatweg 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Utrechtsestraatweg 15?

Utrechtsestraatweg 15 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Huis de Geer?

De wijk Huis de Geer in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huis de Geer?