Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 845 m²
Utrechtsestraatweg 14 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 845 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtsestraatweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Utrechtsestraatweg 14 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Huis de Geer is €424.000. Dat komt neer op circa €1.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtsestraatweg 14 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Huis de Geer. De buurt telt 267 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.039 inwoners per km².
Utrechtsestraatweg 14 is een woonhuis in Huis de Geer, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Utrechtsestraatweg 14 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 845 m². In Huis de Geer ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Utrechtsestraatweg 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Huis de Geer in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Utrechtsestraatweg 14 in Huis de Geer bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtsestraatweg 14: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.7 km.