Streetview Het Sluisje 2 Nieuwegein

Het Sluisje 2, 3438 AH Nieuwegein

37 m² Bouwjaar 1910

Het Sluisje 2 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
37 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Het Sluisje 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2430 Inwoners
1115 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1120 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Zuilenstein-Zuid
55% Koopwoningen
5.186 Inwoners per km²

Locatie van Het Sluisje 2

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Het Sluisje 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Sluisje 2?

De gemiddelde woningwaarde in Zuilenstein-Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €9.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Sluisje 2 zich tot de wijk Zuilenstein-Zuid?

Het Sluisje 2 is een woonhuis van 37 m² in de wijk Zuilenstein-Zuid. De buurt telt 1.120 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.186 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Sluisje 2?

Het Sluisje 2 is een woonhuis in Zuilenstein-Zuid, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Het Sluisje 2 vergeleken met de buurt?

Het Sluisje 2 heeft 37 m² woonoppervlakte. In Zuilenstein-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuilenstein-Zuid?

De wijk Zuilenstein-Zuid in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuilenstein-Zuid?

Vanuit Het Sluisje 2 in Zuilenstein-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuilenstein-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Het Sluisje 2: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuilenstein-Zuid?

Recreatie nabij Zuilenstein-Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Het Sluisje 2?