Streetview Nedereindseweg 151 Nieuwegein

Nedereindseweg 151, 3438 AC Nieuwegein

200 m² Bouwjaar 1950

Nedereindseweg 151 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 779 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
779 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nedereindseweg 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2130 Inwoners
1060 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1039 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Jutphaas
59% Koopwoningen
5.495 Inwoners per km²

Locatie van Nedereindseweg 151

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Nedereindseweg 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Nedereindseweg 151?

De gemiddelde woningwaarde in Jutphaas is €340.000. Dat komt neer op circa €1.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nedereindseweg 151 zich tot de wijk Jutphaas?

Nedereindseweg 151 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Jutphaas. De buurt telt 1.039 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nedereindseweg 151?

Nedereindseweg 151 is een woonhuis in Jutphaas, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nedereindseweg 151 vergeleken met de buurt?

Nedereindseweg 151 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 779 m². In Jutphaas ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Jutphaas?

De wijk Jutphaas in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jutphaas?

Vanuit Nedereindseweg 151 in Jutphaas bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jutphaas?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nedereindseweg 151: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Jutphaas?

Recreatie nabij Jutphaas: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nedereindseweg 151?

Een woningrapport voor Nedereindseweg 151 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Jutphaas. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.