Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
Hakweide 11 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 268 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hakweide 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
7.3 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1 kmCafé
2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenweides is €434.000. Dat komt neer op circa €2.663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHakweide 11 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Buitenweides. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².
Hakweide 11 is een woonhuis in Buitenweides, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hakweide 11 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 268 m². In Buitenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hakweide 11 in Buitenweides bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hakweide 11: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Buitenweides: restaurant (1 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Hakweide 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitenweides. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.