Portiekflat Kafmolenweide 20 Nieuwegein

Kafmolenweide 20, 3437 XS Nieuwegein

85 m² Bouwjaar 1988 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kafmolenweide 20 is een portiekflat in Nieuwegein, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kafmolenweide 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kafmolenweide 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48%
CO₂-emissie
21.67 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2675 Inwoners
1100 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Buitenweides
91% Koopwoningen
3.822 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kafmolenweide 20

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Kafmolenweide 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Kafmolenweide 20?

De prijsindicatie voor Kafmolenweide 20 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenweides is €434.000. Dat komt neer op circa €5.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kafmolenweide 20 zich tot de wijk Buitenweides?

Kafmolenweide 20 is een portiekflat van 85 m² in de wijk Buitenweides. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kafmolenweide 20?

Kafmolenweide 20 is een portiekflat in Buitenweides, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kafmolenweide 20 vergeleken met de buurt?

Kafmolenweide 20 heeft 85 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kafmolenweide 20 en wat betekent dat?

Kafmolenweide 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 21.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kafmolenweide 20?

Kafmolenweide 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buitenweides?

De wijk Buitenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenweides?

Vanuit Kafmolenweide 20 in Buitenweides bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.