Benedenwoning (appartement) Otterweide 57 Nieuwegein

Otterweide 57, 3437 WE Nieuwegein

44 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Otterweide 57 is een benedenwoning (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
145 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Otterweide 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Otterweide 57

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
99.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
1.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1835 Inwoners
840 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Binnenweides
54% Koopwoningen
6.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Otterweide 57

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Otterweide 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Otterweide 57?

De prijsindicatie voor Otterweide 57 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenweides is €344.000. Dat komt neer op circa €7.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Otterweide 57 zich tot de wijk Binnenweides?

Otterweide 57 is een benedenwoning (appartement) van 44 m² in de wijk Binnenweides. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Otterweide 57?

Otterweide 57 is een benedenwoning (appartement) in Binnenweides, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Otterweide 57 vergeleken met de buurt?

Otterweide 57 heeft 44 m² woonoppervlakte en 145 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Otterweide 57 en wat betekent dat?

Otterweide 57 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-03-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Otterweide 57?

Otterweide 57 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Binnenweides?

De wijk Binnenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenweides?

Vanuit Otterweide 57 in Binnenweides bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.