Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 27 m²
- Inhoud
- 70 m³
- Kamers
- 1
Otterweide 41 is een appartement in Nieuwegein, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Otterweide 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
7.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Binnenweides is €344.000. Dat komt neer op circa €12.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOtterweide 41 is een appartement van 27 m² in de wijk Binnenweides. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.458 inwoners per km².
Otterweide 41 is een appartement in Binnenweides, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Otterweide 41 heeft 27 m² woonoppervlakte en 70 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Binnenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Otterweide 41 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Otterweide 41 heeft 1 kamers.
De wijk Binnenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Otterweide 41 in Binnenweides bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Otterweide 41: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Binnenweides: restaurant (0.6 km), cafe (1.9 km).