Benedenwoning (appartement) Marterweide 39 Nieuwegein

Marterweide 39, 3437 TL Nieuwegein

91 m² Bouwjaar 1977 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Marterweide 39 is een benedenwoning (appartement) in Nieuwegein, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
313 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Marterweide 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marterweide 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
25.62 kg/m²

Tuin
Ja (129.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

1835 Inwoners
840 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Binnenweides
54% Koopwoningen
6.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marterweide 39

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Marterweide 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Marterweide 39?

De prijsindicatie voor Marterweide 39 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenweides is €344.000. Dat komt neer op circa €3.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marterweide 39 zich tot de wijk Binnenweides?

Marterweide 39 is een benedenwoning (appartement) van 91 m² in de wijk Binnenweides. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marterweide 39?

Marterweide 39 is een benedenwoning (appartement) in Binnenweides, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marterweide 39 vergeleken met de buurt?

Marterweide 39 heeft 91 m² woonoppervlakte en 313 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Binnenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marterweide 39 en wat betekent dat?

Marterweide 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marterweide 39?

Marterweide 39 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 129 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenweides?

De wijk Binnenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenweides?

Vanuit Marterweide 39 in Binnenweides bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.