Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Inhoud
- 410 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Vosseweide 59 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vosseweide 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
7.3 kmDe prijsindicatie voor Vosseweide 59 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenweides is €344.000. Dat komt neer op circa €2.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVosseweide 59 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Binnenweides. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.458 inwoners per km².
Vosseweide 59 is een woonhuis in Binnenweides, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vosseweide 59 heeft 135 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Binnenweides ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vosseweide 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vosseweide 59 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Binnenweides in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vosseweide 59 in Binnenweides bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vosseweide 59: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.2 km.