Streetview Schermerhornpark 152 Nieuwegein

Schermerhornpark 152, 3437 PP Nieuwegein

120 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Schermerhornpark 152 is een appartement in Nieuwegein, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schermerhornpark 152

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schermerhornpark 152

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
79.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.2%
CO₂-emissie
21.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2380 Inwoners
1100 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1090 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hoven-Oost
70% Koopwoningen
6.555 Inwoners per km²

Locatie van Schermerhornpark 152

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Schermerhornpark 152

Wat is de geschatte woningwaarde van Schermerhornpark 152?

De gemiddelde woningwaarde in Hoven-Oost is €416.000. Dat komt neer op circa €3.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schermerhornpark 152 zich tot de wijk Hoven-Oost?

Schermerhornpark 152 is een appartement van 120 m² in de wijk Hoven-Oost. De buurt telt 1.090 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.555 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schermerhornpark 152?

Schermerhornpark 152 is een appartement in Hoven-Oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schermerhornpark 152 vergeleken met de buurt?

Schermerhornpark 152 heeft 120 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hoven-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schermerhornpark 152 en wat betekent dat?

Schermerhornpark 152 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schermerhornpark 152?

Schermerhornpark 152 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoven-Oost?

De wijk Hoven-Oost in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoven-Oost?

Vanuit Schermerhornpark 152 in Hoven-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.