Streetview Nedereindseweg 455 Nieuwegein

Nedereindseweg 455, 3437 PL Nieuwegein

191 m² Bouwjaar 1989 5 kamers Label A+++

Nedereindseweg 455 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 468 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
468 m²
Inhoud
637 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nedereindseweg 455

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nedereindseweg 455

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
131.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
28.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
84.9%
CO₂-emissie
3.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2740 Inwoners
1130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1101 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Gaarden
96% Koopwoningen
3.300 Inwoners per km²

Locatie van Nedereindseweg 455

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Nedereindseweg 455

Wat is de geschatte woningwaarde van Nedereindseweg 455?

De prijsindicatie voor Nedereindseweg 455 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Gaarden is €451.000. Dat komt neer op circa €2.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nedereindseweg 455 zich tot de wijk Gaarden?

Nedereindseweg 455 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Gaarden. De buurt telt 1.101 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.300 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nedereindseweg 455?

Nedereindseweg 455 is een woonhuis in Gaarden, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nedereindseweg 455 vergeleken met de buurt?

Nedereindseweg 455 heeft 191 m² woonoppervlakte en 637 m³ inhoud. Het perceel is 468 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Gaarden ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nedereindseweg 455 en wat betekent dat?

Nedereindseweg 455 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nedereindseweg 455?

Nedereindseweg 455 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Gaarden?

De wijk Gaarden in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gaarden?

Vanuit Nedereindseweg 455 in Gaarden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.