Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 438 m²
- Perceeloppervlakte
- 2780 m²
Galecopperdijk 11 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 438 m² en een perceel van 2780 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Galecopperdijk 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoven-Oost is €416.000. Dat komt neer op circa €950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGalecopperdijk 11 is een woonhuis van 438 m² in de wijk Hoven-Oost. De buurt telt 1.090 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.555 inwoners per km².
Galecopperdijk 11 is een woonhuis in Hoven-Oost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Galecopperdijk 11 heeft 438 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2780 m². In Hoven-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Galecopperdijk 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-10-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Hoven-Oost in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Galecopperdijk 11 in Hoven-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Galecopperdijk 11: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Hoven-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (2.1 km).