Streetview Bertus Aafjeshove 36 Nieuwegein

Bertus Aafjeshove 36, 3437 JN Nieuwegein

240 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Bertus Aafjeshove 36 is een woonhuis in Nieuwegein, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 510 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bertus Aafjeshove 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bertus Aafjeshove 36

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwegein

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Nieuwegein

2380 Inwoners
1100 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1090 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hoven-Oost
70% Koopwoningen
6.555 Inwoners per km²

Locatie van Bertus Aafjeshove 36

Vergelijkbare woningen in Nieuwegein

Veelgestelde vragen over Bertus Aafjeshove 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Bertus Aafjeshove 36?

De prijsindicatie voor Bertus Aafjeshove 36 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoven-Oost is €416.000. Dat komt neer op circa €1.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bertus Aafjeshove 36 zich tot de wijk Hoven-Oost?

Bertus Aafjeshove 36 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Hoven-Oost. De buurt telt 1.090 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.555 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bertus Aafjeshove 36?

Bertus Aafjeshove 36 is een woonhuis in Hoven-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bertus Aafjeshove 36 vergeleken met de buurt?

Bertus Aafjeshove 36 heeft 240 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hoven-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bertus Aafjeshove 36 en wat betekent dat?

Bertus Aafjeshove 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bertus Aafjeshove 36?

Bertus Aafjeshove 36 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoven-Oost?

De wijk Hoven-Oost in Nieuwegein (Utrecht) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoven-Oost?

Vanuit Bertus Aafjeshove 36 in Hoven-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.